Trainingsschema

Trainingsschema

Dit schema loopt van 13-6-2021 t/m 3-7-2021
Senioren
D11
20:00 - 21:30
Z6 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ1
20:00 - 21:30
W3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ2
20:00 - 21:30
W5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MA1
20:00 - 21:30
W3 - AB
Trainer(s)
Adil Mansoer
Teun Hartgers
Opmerkingen
MA2
20:30 - 22:00
W5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Kjeld Crucq
MA3
20:00 - 21:30
W1 - CD
Trainer(s)
Martijn van der Linden
Opmerkingen
MA5
18:30 - 20:00
W3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Britney Bockkom
Junioren B
MB1
19:00 - 20:30
W5 - AB
Trainer(s)
Donna Silvis
Kjeld Crucq
Opmerkingen
MB2
17:30 - 19:00
W5 - AB
Trainer(s)
Kjeld Crucq
Lea Hebert
Opmerkingen
Junioren C
MC1
18:30 - 20:00
W2 - AB
Trainer(s)
Ginny Lomans
Julia Hessel
Paolo Icario
Opmerkingen
MC2
18:30 - 20:00
W2 - CD
Trainer(s)
Kim Jongeling
Sam de Bruin
Anoek ter Braak
Opmerkingen
MC3
18:30 - 20:00
W5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Martijn vd Linden
MC4
18:30 - 20:00
Z6 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Ivana van der Hoek
MC6
17:15 - 18:30
Z4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Lola van Spronsen
MC7
17:00 - 18:30
Z6 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Jörgen/Sven
Junioren D
MD1
17:00 - 18:30
W2 - AB
Trainer(s)
Thomas Veerman
Sietske van der Borden
Opmerkingen
MD2
17:00 - 18:30
W2 - CD
Trainer(s)
Kyra Engelbracht
Opmerkingen
MD3
18:30 - 20:00
Z6 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Daantje van Dorp & Liv van Vliet
MD4
18:30 - 20:00
Z4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Marie-Suzan Sybrandy
Overig
Comp 1
20:00 - 22:00
Z4
Trainer(s)
Opmerkingen
Reservering Wedstrijd Veld 3
Comp 2
20:00 - 22:00
Z4
Trainer(s)
Opmerkingen
Reservering Wedstrijd Veld 3
Junioren A
JA1
20:00 - 21:30
W1 - AB
Trainer(s)
Bas van der Vooren
Ralph de Schipper
Opmerkingen
Junioren B
JB1
18:30 - 20:00
W3 - CD
Trainer(s)
Adil Mansoer
Jort van der Borden
Opmerkingen
JB2
17:00 - 18:30
Z6 - CD
Trainer(s)
Adil Mansoer
Opmerkingen
Junioren C
JC1
17:00 - 18:30
W5 - CD
Trainer(s)
Liselotte van Adrichem
Martijn van der Linden
Opmerkingen
JC2
17:00 - 18:30
Z4 - AB
Trainer(s)
Chloë Hijmans
Opmerkingen
Junioren D
JD1
17:00 - 18:30
W3 - AB
Trainer(s)
Julia Korpershoek
Neville Tegelaar
Opmerkingen
JD2
17:00 - 18:30
W3 - CD
Trainer(s)
Koen van der Vlugt
Martijn van der Linden
Opmerkingen
JD3
18:30 - 20:00
Z4 - AB
Trainer(s)
Lotte Gritter
Opmerkingen
Overig
TopHockey
16:30 - 20:00
MIN
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
TopHockey
16:30 - 20:00
W1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
KNHB District 21-6
TopHockey
20:00 - 21:30
W2 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
knhb opleidingen