Junioren
Jongste Jeugd
Meisjes
MA2 - V.M.H.C. CARTOUCHE MA2
13:30 - Vlaamsch Broodhuys - Veld 2
Fluiten:Jacques van Putten en Olaf van Raalte
MA3 - LOHC MA5
12:15 - Glasdesign - Veld 5
Fluiten:Marc Strampraad en Eric-jan Voogt
MA4 - HC De Hoeksche Waard MA3
11:45 - Peitsman Licht en Geluid - Veld 4
Fluiten:Valentijn van Sloten en Peter Bagchus
MB6 - HDS MB5
15:15 - Barista Italiano koffie - Veld 3
Fluiten:Marco Snoek en Chloƫ Hijmans
MC1 - OMHC MC1
10:45 - Rabobank - Veld 1
Fluiten:Matthijs van Raalte en Martin van der Maarel
MC2 - HV Victoria MC3
10:30 - Glasdesign - Veld 5
Fluiten:Sanne Emaus en Keira Vriend
MC3 - R.G.H.C. Tempo '34 MC2
15:15 - Vlaamsch Broodhuys - Veld 2
Fluiten:Sanne Westerveld en Tamara de Ronde
MC6 - HGC MC6
15:15 - Peitsman Licht en Geluid - Veld 4
Fluiten:Melissa Massey en Zoe Vroegh
MD4 - HC Capelle MD1
11:45 - Vlaamsch Broodhuys - Veld 2
Fluiten:Nicolas Urbanus en Thomas van de Wetering
MD5 - D.H.C. Hudito MD4
13:30 - Barista Italiano koffie - Veld 3
Fluiten:Jente van der Velden en Lara Leur
MD7 - MHV Forcial MD3
13:30 - Peitsman Licht en Geluid - Veld 4
Fluiten:Anna van Schoonhoven en Floor van Oevelen
Meisjes
M6E7 - Hockey Club Rotterdam ME21
10:00 - Peitsman Licht en Geluid - Veld 4
Nog geen scheids. ingepland
M6E8 - R.H.V. Leonidas ME8
10:00 - Barista Italiano koffie - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
M8E1 - Ring Pass Delft M8E5
10:00 - Peitsman Licht en Geluid - Veld 4
Nog geen scheids. ingepland
M8E2 - R.G.H.C. Tempo '34 M8E1
10:00 - Vlaamsch Broodhuys - Veld 2
Nog geen scheids. ingepland
M8E5 - De Kieviten M8E2
10:00 - Barista Italiano koffie - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
ME10 - HC De Hoeksche Waard ME4
10:00 - Barista Italiano koffie - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
MF3 - Hockey Club Rotterdam MF5
10:00 - Koeverma - Veld 6
Nog geen scheids. ingepland
Jongens
JA1 - HC Ypenburg JA1
14:15 - Rabobank - Veld 1
Fluiten:Paolo Icario en Ted ter Braak
JA2 - V.M.H.C. CARTOUCHE JA2
16:00 - Rabobank - Veld 1
Nog geen scheids. ingepland
JC2 - G.H.C. RAPID JC3
14:00 - Glasdesign - Veld 5
Fluiten:Lizzy Louter en Maxime Versteegh
JD1 - Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JD1
12:30 - Rabobank - Veld 1
Fluiten:Bart Stuit en Cassidy Silva
JD2 - Ring Pass Delft JD3
11:45 - Barista Italiano koffie - Veld 3
Fluiten:Henk Wallenburg en Olivier Bokx
Jongens
J6E5 - MHC Forescate JE5
10:00 - Peitsman Licht en Geluid - Veld 4
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten