Jongste Jeugd
Junioren
Tophockey
MO18-1 - Hockey Club Rotterdam MO18-5
15:00 - Rabobank - Veld 1
Fluiten:Gavin Mcrae en Kjeld Crucq
Meisjes
MO18-4 - HC Ypenburg MO18-3
15:00 - Barista Italiano koffie - Veld 3
Fluiten:Michael Fennema en Piet Roelandt
MO16-3 - R.H.V. Leonidas MO16-3
15:15 - Glasdesign - Veld 5
Fluiten:Marcel van Dijk en Peter Bagchus
MO16-5 - Dordrechtse Mixed Hockey Club MO16-4
12:45 - Koeverma - Veld 6
Fluiten:Norbert van den IJssel en Menno Urbanus
MO16-6 - Berkel Rodenrijs MO16-8
14:45 - Koeverma - Veld 6
Fluiten:Marco Snoek en Jörgen de Koning
Tophockey
MO14-1 - R.H.V. Leonidas MO14-1
14:45 - DUPI Group - Veld 2
Fluiten:Marc Strampraad en Arjan van der Padt
Meisjes
MO14-4 - G.H.C. RAPID MO14-5
13:00 - Barista Italiano koffie - Veld 3
Fluiten:Guusje Gunneweg en Jade Könemann
Tophockey
MO12-2 - H.C. Derby MO12-2
11:00 - Rabobank - Veld 1
Fluiten:Lisa van Noorloos en Frédérique van der Schilt
Meisjes
MO10-1 - D.H.C. Hudito MO10-2
09:00 - Barista Italiano koffie - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
MO10-3 - MHV Forcial MO10-1
09:00 - Koeverma - Veld 6
Nog geen scheids. ingepland
MO10-4 - Hockeyclub Barendrecht MO10-5
09:00 - Barista Italiano koffie - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
MO8-1 - Klein Zwitserland MO8-8
09:00 - DUPI Group - Veld 2
Nog geen scheids. ingepland
MO8-5 - HV Spijkenisse MO8-4
10:45 - Glasdesign - Veld 5
Nog geen scheids. ingepland
MO8-CK-3 - HC Schiedam CK-MO8-2
10:45 - Glasdesign - Veld 5
Nog geen scheids. ingepland
Tophockey
JO18-1 - Hockeyclub Barendrecht JO18-1
13:00 - Rabobank - Veld 1
Fluiten:Jacques van Putten en Edgar van Steekelenburg
Jongens
JO16-2 - D.H.C. Hudito JO16-2
09:00 - Rabobank - Veld 1
Fluiten:Walter de Valk en Martin van der Maarel
JO16-3 - Hockeyclub Barendrecht JO16-1
12:45 - Glasdesign - Veld 5
Fluiten:Bastiaan van Hasselt en Hans Geurtsen
Tophockey
JO14-2 - Hockey Club Rotterdam JO14-4
10:45 - DUPI Group - Veld 2
Fluiten:Liane van de Griendt en Bente Vermeulen
Jongens
JO14-3 - MHV Forcial JO14-1
12:45 - DUPI Group - Veld 2
Fluiten:Margot van Hasselt en Michelle Kuipers
JO12-2 - D.H.C. Hudito JO12-2
11:00 - Barista Italiano koffie - Veld 3
Fluiten:Fleur van Dongen en Gwen van Son
Jongens
JO10-1 - OMHC JO10-1
09:00 - DUPI Group - Veld 2
Nog geen scheids. ingepland
JO10-2 - Klein Zwitserland JO10-5
10:45 - Koeverma - Veld 6
Nog geen scheids. ingepland
JO9-1 - HC De IJssel JO9-1
09:00 - Glasdesign - Veld 5
Nog geen scheids. ingepland
JO8-2 - HV Victoria JO8-3
09:00 - Glasdesign - Veld 5
Nog geen scheids. ingepland
JO8-3 - G.H.C. RAPID JO8-1
10:45 - Glasdesign - Veld 5
Nog geen scheids. ingepland
JO8-CK-1 - H.C. Derby CK-JO8-1
10:45 - Glasdesign - Veld 5
Nog geen scheids. ingepland
JO8-CK-2 - Leidse Hockey Club Roomburg CK-JO8-1
09:00 - DUPI Group - Veld 2
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten