Organisatie
Bestuur
Roland van der Poel Voorzitter
Carola de Koning Secretaris
Mark van Egmond Penningmeester Financiële zaken
Jacques van Putten Commissielid Facilitaire zaken / bar
Maaike Hulst Commissielid Breedtesport
Ledenadministratie
Sandra van der Padt Commissielid
Standaardteams
Peet Maat Manager Dames 1
Ronald Tegelaar Manager Heren 1
Tophockey
Paolo Icario Voorzitter
Kjeld Crucq Commissielid
Edward van der Borden Commissielid
Jeroen Schras Commissielid
Jeroen Ingelse Commissielid
Anneroos van der Zande Commissielid
Remco Hartgers Technisch Adviseur
Senioren
Peter Bagchus Voorzitter
Justin Bagchus Jong Heren lijn
Rik ter Braak Jong Dames lijn
Maaike van Putten Dames lijn inclusief Dames veteranen
Wouter van der Velden Heren lijn inclusief Heren veteranen
Koen van Daalen Trimhockey
Alice Leys-Hol Wedstrijdsecretariaat Senioren
Junioren
Leon van Staalduinen Voorzitter Breedtesport
Piet Roelandt Lijncoördinator Jongens
Peter Westdijk Lijncoördinator Meisjes MO18
Marie-Suzan Sybrandy Lijncoördinator Meisjes MO16
Sandra Elscot Lijncoördinator Meisjes MO14
Sandra Elscot Lijncoördinator Meisjes MO12
Jongste Jeugd
Liesbeth Schram Proefleden
Mischa Muntinga Voorzitter
Jonathan de Vette Lijncoördinator M07 & MO8
Ludo van Herk Lijncoördinator J07 & JO8 & JO9 & JO10
Marleen Rossen Lijncoördinator MO9 & MO10
Walter de Valk Commissielid
Frank Schram Commissielid
Nienke van Rijmenam Panasj
Zaalhockey
Etienne van der Werf Commissaris
Kjeld Crucq Commissielid
Trimhockey
Miranda Schobben Commissielid
Koen van Daalen Commissielid
G-Hockey
Leonieke Breunis Commissielid
Kim Bosman Commissielid
Chloë Hijmans Commissielid
Roos Kwikkers Commissielid
Keepersschool HCS
Kai Zaoui Technisch coordinator keepers
Brenda van de Griendt Keepers materialen
Wedstrijdsecretaris
Natalie Lajqi Jongste Jeugd
Natalie Lajqi Junioren
Alice Leys-Hol Senioren
Arbitrage
Marc Strampraad Voorzitter CS+
Jurrien de Rijcke Commissielid Indelen Senioren
Walter de Valk Commissielid indelen Junioren
Jörgen de Koning Commissielid Indelen Junioren
Justin Bagchus Commissielid Opleiding
Medische Commissie
Marieke Oostlander Commissielid
Max Doeven Commissielid Verpleegkundige (HBO)
Kevin Harkema Commissielid
Anneroos van der Zande Commissielid
Vertrouwens (contact) Personen
Max Doeven Commissielid
Sportiviteit en Respect
Carola de Koning Commissielid
Max Doeven Commissielid
Aanvragen / Coördinatie Evenementen
Carola de Koning Commissielid
Jeugdtoernooien
Joyce van der Schilt Commissielid
Kjeld Crucq Commissielid
Zaaltoernooien (SchieDome)
Joyce van der Schilt Commissielid
Kjeld Crucq Commissielid
Peet Maat Commissielid
Barcommissie
Marcelle van Putten Commissielid
Anita ter Braak Commissielid
Tineke Jungschlaeger Commissielid
Marjolein Borsboom Commissielid
Jacques van Putten Commissielid
Anil Menon Commissielid
Louis van Dalen Commissielid
Monica Schreuders Indelen Bardiensten
Onderhoudscommissie
Theo Dingenouts Commissielid
Jaap Fontijne Commissielid
Fred Ronde Commissielid
Jacques van Putten Commissielid
Ben van der Vooren Commissielid
Eric Brouwer Commissielid
Facilitair
Jacques van Putten Commissielid
Sponsorcommissie
Huub Bakker Commissielid
Rene van der Klink Commissielid
Tjeerd Poot Commissielid
Erik Zwaans Commissielid Penningmeester
Materialen
Cassidy Silva Commissielid
Brenda van de Griendt Commissielid
Barbara Solleveld Commissielid
Marketing, media & redactie commissie
Franciska Sprokkereef Commissielid
Florien van Basten Batenburg Commissielid
Lisa Beheer
Arjan van der Padt Commissielid