Organisatie
Bestuur
Roland van der Poel Voorzitter
Carola de Koning Secretaris
Mark van Egmond Penningmeester Financiële zaken
Jacques van Putten Commissielid Facilitaire zaken / bar
Maaike Hulst Commissielid Breedtesport
Ledenadministratie
Sandra van der Padt Commissielid
Tophockey
Paolo Icario Voorzitter
Edward van der Borden Commissielid
Jeroen Schras Commissielid
Jeroen Ingelse Commissielid
Remco Hartgers Technisch Adviseur
Trimhockey
Koen van Daalen Commissielid
Miranda Schobben Commissielid
Senioren
Peter Bagchus Voorzitter
Justin Bagchus Jong Heren lijn
Rik ter Braak Jong Dames lijn
Maaike van Putten Dames lijn inclusief Dames veteranen
Wouter van der Velden Heren lijn inclusief Heren veteranen
Koen van Daalen Trimhockey
Alice Leys-Hol Wedstrijdsecretariaat Senioren
Junioren
Leon van Staalduinen Voorzitter Breedtesport
Vincent Ausems Lijncoördinator Jongens
Peter Westdijk Lijncoördinator Meisjes A
Marie-Suzan Sybrandy Lijncoördinator Meisjes B
Natalie van der Kooij Lijncoördinator Meisjes C
Sandra Elscot Lijncoördinator Meisjes D
Jongste Jeugd
Mischa Muntinga Voorzitter
Liesbeth Schram Proefleden
Jonathan de Vette Lijncoördinator M07 & MO8
Ludo van Herk Lijncoördinator J07 & JO8 & JO9 & JO10
Marleen Rossen Lijncoördinator MO9 & MO10
Walter de Valk Commissielid
Frank Schram Commissielid
Nienke van Rijmenam Panasj
Arbitrage
Marc Strampraad Voorzitter CS+
Jurrien de Rijcke Commissielid Indelen Senioren
Walter de Valk Commissielid indelen Junioren
Jörgen de Koning Commissielid Indelen Junioren
Justin Bagchus Commissielid Opleiding
Sponsorcommissie
Huub Bakker Commissielid
Rene van der Klink Commissielid
Tjeerd Poot Commissielid
Erik Zwaans Commissielid Penningmeester
Wedstrijdsecretaris
Natalie Lajqi Jongste Jeugd
Natalie Lajqi Junioren
Alice Leys-Hol Senioren
Barcommissie
Marcelle van Putten Commissielid
Anita ter Braak Commissielid
Tineke Jungschlaeger Commissielid
Marjolein Borsboom Commissielid
Jacques van Putten Commissielid
Anil Menon Commissielid
Louis van Dalen Commissielid
Monica Schreuders Indelen Bardiensten
Facilitair
Jacques van Putten Commissielid
Redactie
Peet Maat Commissielid
Harmen Mak Commissielid
Vertrouwens (contact) Personen
Max Doeven Commissielid
Medische Commissie
Marieke Oostlander Commissielid
Max Doeven Commissielid Verpleegkundige (HBO)
Kevin Harkema Commissielid
Anneroos van der Zande Commissielid
Sportiviteit en Respect
Carola de Koning Commissielid
Max Doeven Commissielid
G-Hockey
Leonieke Breunis Commissielid
Chloë Hijmans Commissielid
Kim Bosman Commissielid
Roos Kwikkers Commissielid
Keepersschool HCS
Kai Zaoui Technisch coordinator keepers
Brenda van de Griendt Keepers materialen
Aanvragen / Coördinatie Evenementen
Carola de Koning Commissielid
Jeugdtoernooien
Joyce van der Schilt Commissielid
Fransisca Steekelenburg Commissielid
Kjeld Crucq Commissielid
Materialen
Luuk IJlst Commissielid
Cassidy Silva Commissielid
Brenda van de Griendt Commissielid
Barbara Solleveld Commissielid
Onderhoudscommissie
Theo Dingenouts Commissielid
Jaap Fontijne Commissielid
Fred Ronde Commissielid
Robert Schobben Commissielid
Jacques van Putten Commissielid
Ben van der Vooren Commissielid
Eric Brouwer Commissielid
Standaardteams
Peet Maat Manager Dames 1
Ronald Tegelaar Manager Heren 1
Zaalhockey
Etienne van der Werf Commissaris
Kjeld Crucq Commissielid
Zaaltoernooien (SchieDome)
Joyce van der Schilt Commissielid
Fransisca Steekelenburg Commissielid
Manon Boukhari Commissielid
Kjeld Crucq Commissielid
Shannen Nicky van Steekelenburg Commissielid
Peet Maat Commissielid