Trainingsschema

Trainingsschema

Dit schema loopt van 18-3-2019 t/m 23-3-2019
Senioren
D02
20:00 - 22:00
W1
Trainer(s)
Ralph de Schipper
Bas van der Vooren
Opmerkingen
D03
20:00 - 22:00
W5 - AB
Trainer(s)
Bart van der Meer
Opmerkingen
D05
20:00 - 22:00
W3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
D06
20:00 - 22:00
Z6 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
NB: Roulatiesysteem (later meer)
D08
20:00 - 22:00
Z4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
NB: Roulatiesysteem (later meer)
D10
20:00 - 22:00
W3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
NB: Roulatiesysteem (later meer)
D13
20:00 - 22:00
Z6 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
NB: Roulatiesysteem (later meer)
D14
20:00 - 22:00
Z4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
NB: Roulatiesysteem (later meer)
D15
20:00 - 22:00
W5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
NB: Roulatiesysteem (later meer)
D16
20:00 - 22:00
W2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
NB: Roulatiesysteem (later meer)
Junioren A
MA1
18:30 - 20:00
W2 - AB
Trainer(s)
Collin Kolader
Blake Cuckow
Opmerkingen
Junioren B
MB1
18:30 - 20:00
W2 - CD
Trainer(s)
Myrna Tanis
Quinty Rotscheidt
Opmerkingen
MB3
18:30 - 20:00
Z4 - AB
Trainer(s)
Isabel Nijveen
Sterre Leuver
Opmerkingen
Junioren C
MC1
18:30 - 20:00
W3 - CD
Trainer(s)
Paolo Icario
Sam de Bruin
Opmerkingen
MC3
18:30 - 20:00
Z4 - CD
Trainer(s)
Liselotte de Groot
Nicky Albers
Opmerkingen
Junioren D
MD1
18:30 - 20:00
W3 - AB
Trainer(s)
Ginny Lomans
Myrthe Louwen
Renate Braams
Opmerkingen
MD2
17:00 - 18:30
W5 - CD
Trainer(s)
Anoek ter Braak
Ingeborg Ijlst
Opmerkingen
MD3
17:00 - 18:30
W5 - AB
Trainer(s)
Evert ten Wolde
Julia Hessel
Opmerkingen
MD5
18:30 - 20:00
Z6 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Eigen 2e training
Jongste jeugd E8
M8D1
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Tim den Hoedt
Opmerkingen
M8E1
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Kiki Eversen
Marloes Verschoor
Opmerkingen
M8E2
17:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E3
17:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Kyra Engelbracht
Opmerkingen
M8E4
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Frederique Engelage
Maud Baris
Opmerkingen
M8E5
17:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E6
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Kiki van Dorst
Vera Reeringh
Opmerkingen
M6E7
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Liv van Vliet
Opmerkingen
M6E8
17:00 - 18:30
W3
Trainer(s)
Judith Lange
Opmerkingen
M6E9
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Daantje van Dorp
Opmerkingen
ME10
17:00 - 18:30
W3
Trainer(s)
Larissa Alblas
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Bo Snoek
Gina Hoogmoed
Opmerkingen
MF2
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Nikki van Gurp
Nina Hengst
Opmerkingen
MF3
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Gwen van Son
Maayke Ronde
Opmerkingen
Senioren
H04
20:00 - 22:00
W2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA1
18:30 - 20:00
W1 - AB
Trainer(s)
Jim Houtkamp
Reinout Koek
Opmerkingen
Junioren B
JB1
18:30 - 20:00
W1 - CD
Trainer(s)
Nino van den Ijssel
Rik ter Braak
Koen van Toledo
Opmerkingen
JB2
18:30 - 20:00
Z6 - CD
Trainer(s)
Maartje de Bruijn
Opmerkingen
Junioren C
JC1
18:30 - 20:00
W5 - CD
Trainer(s)
Jeroen Ingelse
Rachel Korpershoek
Opmerkingen
Junioren D
JD1
18:30 - 20:00
W5 - AB
Trainer(s)
Diederik Simpere de Madai
Jort van der Borden
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
17:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Kim Jongeling
Opmerkingen
J8E2
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Sietske van der Borden
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E3
17:00 - 18:30
W3
Trainer(s)
Boris Veldhuis
Opmerkingen
J6E4
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Cassidy Silva
Opmerkingen
J6E5
17:00 - 18:30
W3
Trainer(s)
Pieter ten Wolde
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Opmerkingen
JF2
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Kiki Zandwijk
Opmerkingen
Overig
TopHockey
14:30 - 16:00
W1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Zuid-Afrikanen