Trainingsschema

Trainingsschema

Dit schema loopt van 15-4-2018 t/m 21-4-2018
Senioren
D01
18:30 - 21:00
W1
Trainer(s)
Karlijn Petri
Opmerkingen
D02
20:00 - 22:00
W2 - AB
Trainer(s)
Ralph de Schipper
Opmerkingen
D03
20:00 - 22:00
W2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D05
20:00 - 22:00
W5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D09
20:00 - 22:00
Z4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D10
20:00 - 22:00
W5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MA2
18:30 - 20:00
W5 - AB
Trainer(s)
Jeroen Wiegmann
Nico van der Wijk
Opmerkingen
Junioren B
MB2
18:30 - 20:00
W5 - CD
Trainer(s)
Marloes Heijdra
Robyn van Houdenhoven
Opmerkingen
MB6
20:00 - 21:30
Z6
Trainer(s)
Opmerkingen
Inhaalwedstrijd MB6
Junioren C
MC1
18:30 - 20:00
W2 - AB
Trainer(s)
Jim Houtkamp
Robin Middendorp
Opmerkingen
MC6
18:30 - 20:00
Z6 - CD
Trainer(s)
Maartje de Bruijn
Opmerkingen
Junioren D
MD1
17:00 - 18:30
W5 - AB
Trainer(s)
Marije Kloppenburg
Willemijn van der Velden
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Myrthe Louwen
Sam de Bruin
Opmerkingen
M8E2
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Sietske van der Borden
Opmerkingen
M8E3
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Julia Korpershoek
Opmerkingen
M8E4
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Cassidy Silva
Opmerkingen
M8E5
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Denise van Dop
Opmerkingen
Jongste jeugd E
ME10
17:00 - 18:30
W3
Trainer(s)
Opmerkingen
ME11
17:00 - 18:30
W3
Trainer(s)
Annemijn Heilker
Opmerkingen
ME12
17:00 - 18:30
W3
Trainer(s)
Luca Geijtenbeek
Opmerkingen
ME6
17:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Kyra Engelbracht
Opmerkingen
ME7
17:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Ismay Schaap
Opmerkingen
ME8
17:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Noa Rodriguez Botermans
Opmerkingen
ME9
17:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Lisette Gerlof
Opmerkingen
PME6
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Opmerkingen
keepers jongste jeugd
PME8
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Opmerkingen
keepers jongste jeugd
Jongste jeugd F
CK-MF1
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Pascal Soldaat
Diede van Oeveren
Opmerkingen
MF1
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Manon Beukema
Opmerkingen
MF2
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Judith Lange
Opmerkingen
MF3
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Fleur Strampraad
Opmerkingen
MF4
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Larissa Alblas
Opmerkingen
MF5
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Daantje van Dorp
Liv van Vliet
Opmerkingen
Jongste jeugd G
PAN1
17:00 - 17:45
MIN
Trainer(s)
Opmerkingen
PAN2
17:00 - 17:45
MIN
Trainer(s)
Opmerkingen
PAN3
17:45 - 18:30
MIN
Trainer(s)
Opmerkingen
PAN4
17:45 - 18:30
MIN
Trainer(s)
Opmerkingen
G/LG
G1
17:30 - 18:30
W5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
H02
20:00 - 22:00
W3
Trainer(s)
Roland van der Poel
Thomas de Groot
Opmerkingen
H05
20:00 - 22:00
Z4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
JB1
21:00 - 22:30
W1
Trainer(s)
Opmerkingen
inhaalwedstrijd
JB3
18:30 - 20:00
W3 - AB
Trainer(s)
H2 Heren 2
Opmerkingen
Junioren D
JD1
18:30 - 20:00
W3 - CD
Trainer(s)
Jeroen Ingelse
Rachel Korpershoek
Opmerkingen
JD2
18:30 - 20:00
W2 - CD
Trainer(s)
Tristan van Sloten
Opmerkingen
JD3
18:30 - 20:00
Z4
Trainer(s)
Jort van der Borden
Opmerkingen
Inhaalwedstrijd
Jongste jeugd E8
J8E1
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Cas Bakker
Opmerkingen
Jongste jeugd E
JE2
17:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Kasper Veldhuis
Opmerkingen
JE3
17:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Donna Silvis
Opmerkingen
MJE8
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Opmerkingen
keepers jongste jeugd
PJE6
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Daantje van Dorp
Opmerkingen
keepers jongste jeugd
Jongste jeugd F
CK-JF1
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Boris Veldhuis
Opmerkingen
CK-JF2
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Pieter ten Wolde
Opmerkingen
JF1
17:00 - 18:30
W3
Trainer(s)
Michael van de Wetering
Opmerkingen
JF2
17:00 - 18:30
W3
Trainer(s)
Thijs Bakkeren
Opmerkingen