Trainingsschema

Trainingsschema

Senioren
D01
18:30 - 21:00
W1
Trainer(s)
Karlijn Petri
Maarten Broekhuizen
Opmerkingen
D02
20:00 - 22:00
W2 - AB
Trainer(s)
Ralph de Schipper
Opmerkingen
D04
20:00 - 22:00
W3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
D05
20:00 - 22:00
W2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D07
20:00 - 22:00
W3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
MB5
18:30 - 20:00
W2 - AB
Trainer(s)
HCS Dames 2
Opmerkingen
MB6
18:30 - 20:00
W2 - CD
Trainer(s)
HCS Dames 2
Opmerkingen
Junioren C
MC6
18:30 - 20:00
W3 - AB
Trainer(s)
Sanne van der Roer
Opmerkingen
Junioren D
MD6
17:00 - 18:30
W5 - CD
Trainer(s)
HCS Dames 1
Opmerkingen
MD7
17:00 - 18:30
W5 - AB
Trainer(s)
HCS Dames 1
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8D1
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Tim den Hoedt
Opmerkingen
jongste jeugd
M8E1
17:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Kiki Eversen
Marloes Verschoor
Opmerkingen
M8E2
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E3
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Olivier Bokx
Opmerkingen
M8E4
17:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Manon Beukema
Opmerkingen
M8E5
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E6
17:00 - 18:30
W3
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E7
17:00 - 18:30
W3
Trainer(s)
Anouk van der Spoel
Opmerkingen
M6E8
17:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Judith Lange
Opmerkingen
M6E9
17:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Fleur Strampraad
Opmerkingen
ME10
17:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Larissa Alblas
Opmerkingen
PME6
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Opmerkingen
jongste jeugd
PME8
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Opmerkingen
jongste jeugd
Jongste jeugd F
CK-MF1
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Sophie Lange
Opmerkingen
jongste jeugd
CK-MF2
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Opmerkingen
jongste jeugd
MF1
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Bo Snoek
Gina Hoogmoed
Opmerkingen
MF2
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Dominique Dijkmans
Opmerkingen
MF3
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Gwen van Son
Maayke Ronde
Opmerkingen
PMF
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Opmerkingen
jongste jeugd
CK-MIXF1
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Opmerkingen
jongste jeugd
Jongste jeugd G
PAN1
17:00 - 17:45
MIN
Trainer(s)
Opmerkingen
PAN2
17:00 - 17:45
MIN
Trainer(s)
Opmerkingen
PAN3
17:00 - 17:45
MIN
Trainer(s)
Opmerkingen
PAN4
17:00 - 17:45
MIN
Trainer(s)
Opmerkingen
PAN5
17:45 - 18:30
MIN
Trainer(s)
Opmerkingen
PAN6
17:45 - 18:30
MIN
Trainer(s)
Opmerkingen
PAN7
17:45 - 18:30
MIN
Trainer(s)
Opmerkingen
G/LG
G1
18:00 - 19:00
W5 - A
Trainer(s)
Max Doeven
Shaquille Warren
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Kim Jongeling
Opmerkingen
J8E2
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Sietske van der Borden
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E3
17:00 - 18:30
W3
Trainer(s)
Boris Veldhuis
Opmerkingen
J6E4
17:00 - 18:30
W3
Trainer(s)
Cassidy Silva
Opmerkingen
J6E5
17:00 - 18:30
W3
Trainer(s)
Pieter ten Wolde
Opmerkingen
MJE8
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Opmerkingen
jongste jeugd
PJE6
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Opmerkingen
jongste jeugd
Jongste jeugd F
CK-JF1
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Opmerkingen
jongste jeugd
JF1
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Milan Leeman
Opmerkingen
JF2
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Opmerkingen
PJF
17:00 - 18:30
Z6
Trainer(s)
Opmerkingen
jongste jeugd