Dames 05
Terug

Dames 05

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Maxime Hoek
Trainer Reinout Koek
Aanvoerder Flora Hellemons

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leonidas D21 Delfshaven D1 9:30
Derby D3 Rotterdam D5 10:00
Barendrecht D2 Leonidas D12 10:30
Schoonhoven D1 Tempo '34 D1 11:50
Ommoord D4 Schiedam D5 13:00
HUDITO D5 Victoria D9 14:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D12 3 9 3 0 0
2 Victoria D9 3 9 3 0 0
3 Tempo '34 D1 3 6 2 0 1
4 Delfshaven D1 3 6 2 0 1
5 Derby D3 3 5 1 2 0
6 HUDITO D5 3 5 1 2 0
7 Barendrecht D2 3 3 1 0 2
8 Schiedam D5 3 2 0 2 1
9 Rotterdam D5 3 2 0 2 1
10 Schoonhoven D1 3 1 0 1 2
11 Leonidas D21 3 1 0 1 2
12 Ommoord D4 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt OMHC D4 13:00 uit
9 okt R.H.V. Leonidas D21 10:30 thuis - Rabobank - Veld 1
16 okt Hockeyclub Barendrecht D2 14:00 uit
30 okt D.H.C. Hudito D5 thuis
6 nov Hockey Club Rotterdam D5 12:00 uit
13 nov HV Victoria D9 thuis
20 nov R.H.V. Leonidas D12 uit
27 nov HC Delfshaven D1 thuis
12 mrt H.C. Derby D3 uit
19 mrt R.G.H.C. Tempo '34 D3 thuis
26 mrt Schoonhovense MHC D1 uit
2 apr OMHC D4 thuis
16 apr R.H.V. Leonidas D21 uit
23 apr Hockeyclub Barendrecht D2 thuis
14 mei D.H.C. Hudito D5 uit
21 mei Hockey Club Rotterdam D5 thuis
4 jun HV Victoria D9 uit
11 jun R.H.V. Leonidas D12 thuis
18 jun HC Delfshaven D1 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
HUDITO D5 Barendrecht D2 (1-0)final
Schiedam D5 Derby D3 (4-4)final
Delfshaven D1 Tempo '34 D1 (0-3)scheduled
Leonidas D12 Schoonhoven D1 (4-1)final
Rotterdam D5 Leonidas D21 (1-1)final
Victoria D9 Ommoord D4 (1-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Ommoord D4 Leonidas D12 (0-3)final
Schoonhoven D1 Delfshaven D1 (0-2)scheduled
Barendrecht D2 Rotterdam D5 (3-0)final
Tempo '34 D1 Schiedam D5 (3-2)scheduled
Derby D3 HUDITO D5 (1-1)final
Leonidas D21 Victoria D9 (0-5)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Victoria D9 Barendrecht D2 (3-2)scheduled
Rotterdam D5 HUDITO D5 (3-3)scheduled
Tempo '34 D1 Derby D3 (4-5)scheduled
Schiedam D5 Schoonhoven D1 (2-2)scheduled
Delfshaven D1 Ommoord D4 (3-0)final
Leonidas D12 Leonidas D21 (3-0)final