Dames 04
Terug

Dames 04

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Scott James Cosslett
Aanvoerder Carlijn van Beuzekom
Aanvoerder Monique den Haan

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
IJssel D2 Zoetermeer D4 10:30
Ommoord D2 Spijkenisse D2 10:45
Alphen D2 Schiedam D4 10:45
Pijnacker D2 Ypenburg D2 13:00
Dordrecht D2 Groen-Geel D6 13:00
Rotterdam D4 Leonidas D8 16:35

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alphen D2 3 9 3 0 0
2 Schiedam D4 3 7 2 1 0
3 Zoetermeer D4 3 6 2 0 1
4 Spijkenisse D2 3 6 2 0 1
5 Pijnacker D2 3 6 2 0 1
6 Dordrecht D2 3 6 2 0 1
7 Ommoord D2 3 5 1 2 0
8 Ypenburg D2 3 3 1 0 2
9 Rotterdam D4 3 3 1 0 2
10 Leonidas D8 3 1 0 1 2
11 Groen-Geel D6 3 0 0 0 3
12 IJssel D2 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt HC Alphen D2 10:45 uit
9 okt Hockey Club Rotterdam D4 12:45 thuis - Barista Italiano koffie - Veld 3
16 okt Dordrechtse Mixed Hockey Club D2 uit
30 okt HC Pijnacker D2 thuis
6 nov HC De IJssel D2 uit
13 nov HV Spijkenisse D2 thuis
20 nov Mixed Hockeyclub Zoetermeer D4 uit
27 nov HC Ypenburg D2 thuis
12 mrt Groen-Geel D6 thuis
19 mrt R.H.V. Leonidas D8 uit
26 mrt OMHC D2 uit
2 apr HC Alphen D2 thuis
16 apr Hockey Club Rotterdam D4 uit
23 apr Dordrechtse Mixed Hockey Club D2 thuis
14 mei HC Pijnacker D2 uit
21 mei HC De IJssel D2 thuis
4 jun HV Spijkenisse D2 uit
11 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer D4 thuis
18 jun HC Ypenburg D2 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Leonidas D8 Ommoord D2 (2-2)final
Spijkenisse D2 Dordrecht D2 (2-1)final
Ypenburg D2 Alphen D2 (1-4)final
Zoetermeer D4 Rotterdam D4 (8-3)final
IJssel D2 Pijnacker D2 (0-7)scheduled
Groen-Geel D6 Schiedam D4 (1-7)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Ommoord D2 IJssel D2 (2-1)scheduled
Dordrecht D2 Zoetermeer D4 (4-1)final
Pijnacker D2 Spijkenisse D2 (3-1)final
Schiedam D4 Leonidas D8 (3-0)final
Alphen D2 Groen-Geel D6 (6-0)final
Rotterdam D4 Ypenburg D2 (0-5)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Spijkenisse D2 IJssel D2 (8-1)scheduled
Schiedam D4 Ommoord D2 (0-0)final
Groen-Geel D6 Rotterdam D4 (1-2)scheduled
Zoetermeer D4 Pijnacker D2 (5-1)scheduled
Ypenburg D2 Dordrecht D2 (0-3)final
Leonidas D8 Alphen D2 (0-5)final