Dames 30-2
Terug

Dames 30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Ralda van den Berg-de Ruiter
Trainer Katinka de Vos-Kuil
Aanvoerder Kim de Waard

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche D30-3 Victoria D30-2 10:35
Voorne D30-1 IJssel D30-1 10:45
Noordwijk D30-1 Nieuwkoop D30-1 11:00
Rijswijk D30-1 Schiedam D30-1 13:45
Schiedam D30-2 Alecto D30-2 14:45
Rotterdam D30-4 Victoria D30-3 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schiedam D30-1 3 9 3 0 0
2 Victoria D30-3 3 9 3 0 0
3 Alecto D30-2 3 7 2 1 0
4 Victoria D30-2 3 6 2 0 1
5 IJssel D30-1 3 3 1 0 2
6 Rijswijk D30-1 3 3 1 0 2
7 Nieuwkoop D30-1 3 3 1 0 2
8 Cartouche D30-3 2 3 1 0 1
9 Noordwijk D30-1 3 3 1 0 2
10 Schiedam D30-2 3 3 1 0 2
11 Voorne D30-1 3 1 0 1 2
12 Rotterdam D30-4 2 0 0 0 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt L.S.C. ALECTO D30-2 14:45 thuis - Glasdesign - Veld 5
9 okt HC De IJssel D30-1 10:30 uit
16 okt Noordwijk D30-1 thuis
30 okt HC Nieuwkoop D30-1 10:30 uit
6 nov HC Voorne D30-1 thuis
13 nov V.M.H.C. CARTOUCHE D30-3 thuis
20 nov Rijswijksche Hockey Club D30-1 uit
27 nov Hockey Club Rotterdam D30-4 thuis
12 mrt HV Victoria D30-2 thuis
19 mrt HV Victoria D30-3 uit
26 mrt HC Schiedam D30-1 thuis
2 apr L.S.C. ALECTO D30-2 uit
16 apr HC De IJssel D30-1 thuis
23 apr Noordwijk D30-1 uit
14 mei HC Nieuwkoop D30-1 thuis
21 mei HC Voorne D30-1 uit
4 jun V.M.H.C. CARTOUCHE D30-3 uit
11 jun Rijswijksche Hockey Club D30-1 thuis
18 jun Hockey Club Rotterdam D30-4 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
IJssel D30-1 Cartouche D30-3 (5-1)final
Alecto D30-2 Noordwijk D30-1 (4-0)scheduled
Schiedam D30-1 Nieuwkoop D30-1 (5-1)final
Victoria D30-2 Schiedam D30-2 (1-3)final
Rotterdam D30-4 Rijswijk D30-1 (2-4)final
Victoria D30-3 Voorne D30-1 (3-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Nieuwkoop D30-1 Alecto D30-2 (0-1)final
Noordwijk D30-1 IJssel D30-1 (3-2)scheduled
Rijswijk D30-1 Victoria D30-2 (0-1)final
Schiedam D30-2 Victoria D30-3 (1-6)final
Voorne D30-1 Schiedam D30-1 (2-9)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Noordwijk D30-1 Cartouche D30-3 (0-1)final
Schiedam D30-1 Schiedam D30-2 (4-1)final
IJssel D30-1 Nieuwkoop D30-1 (3-5)final
Alecto D30-2 Voorne D30-1 (0-0)final
Victoria D30-2 Rotterdam D30-4 (2-0)scheduled
Victoria D30-3 Rijswijk D30-1 (5-2)final