Dames 02
Terug

Dames 02

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Collin Kolader
Trainer/Coach Ralph Noodelijk
Manager Vincent Silvis

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leiden-Leidse Studs D2 HUDITO D2 9:40
Craeyenhout D2 Ring Pass Delft D2 10:30
Klein Zwitserland D2 Rood-Wit D2 12:15
Leonidas D4 Schiedam D2 12:45
Pinoké D3 Leonidas D3 14:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rood-Wit D2 3 9 3 0 0
2 Leonidas D3 3 7 2 1 0
3 Craeyenhout D2 3 6 2 0 1
4 Ring Pass Delft D2 3 6 2 0 1
5 Schiedam D2 3 6 2 0 1
6 Pinoké D3 3 6 2 0 1
7 Leiden-Leidse Studs D2 3 6 2 0 1
8 Leonidas D4 3 4 1 1 1
9 Alecto-Augustinus D2 4 4 1 1 2
10 HUDITO D2 3 1 0 1 2
11 Klein Zwitserland D2 3 0 0 0 3
12 Roomburg D2 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt R.H.V. Leonidas D4 12:45 uit
9 okt A.M.H.C. Rood-Wit D2 10:30 uit
16 okt D.H.C. Hudito D2 thuis
30 okt Leidse Hockey Club Roomburg D2 uit
6 nov R.H.V. Leonidas D3 thuis
13 nov Ring Pass Delft D2 uit
20 nov Craeyenhout D2 thuis
27 nov Pinoké D3 uit
12 mrt L.S.C. ALECTO D2 uit
19 mrt LOHC D2 thuis
26 mrt Klein Zwitserland D2 uit
2 apr R.H.V. Leonidas D4 thuis
16 apr A.M.H.C. Rood-Wit D2 thuis
23 apr D.H.C. Hudito D2 uit
14 mei Leidse Hockey Club Roomburg D2 thuis
21 mei R.H.V. Leonidas D3 uit
4 jun Ring Pass Delft D2 thuis
11 jun Craeyenhout D2 uit
18 jun Pinoké D3 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
HUDITO D2 Craeyenhout D2 (2-5)scheduled
Leonidas D3 Leonidas D4 (2-2)final
Schiedam D2 Alecto-Augustinus D2 (6-3)scheduled
Roomburg D2 Ring Pass Delft D2 (0-7)scheduled
Klein Zwitserland D2 Leiden-Leidse Studs D2 (1-3)final
Rood-Wit D2 Pinoké D3 (2-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Craeyenhout D2 Roomburg D2 (5-2)scheduled
Ring Pass Delft D2 Leonidas D3 (2-6)scheduled
Leonidas D4 Klein Zwitserland D2 (5-0)final
Alecto-Augustinus D2 Rood-Wit D2 (0-2)scheduled
Leiden-Leidse Studs D2 Schiedam D2 (3-2)final
Pinoké D3 HUDITO D2 (6-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Schiedam D2 Klein Zwitserland D2 (4-3)scheduled
Ring Pass Delft D2 Leonidas D4 (1-0)scheduled
Roomburg D2 Pinoké D3 (2-3)final
Rood-Wit D2 Leiden-Leidse Studs D2 (2-0)final
Leonidas D3 Craeyenhout D2 (3-1)scheduled
HUDITO D2 Alecto-Augustinus D2 (2-2)scheduled
DONDERDAG 29 SEPTEMBER 2022
Alecto-Augustinus D2 Roomburg D2 (1-0)scheduled