Trainingsschema

Trainingsschema

Dit schema loopt van 17-9-2019 t/m 21-9-2019
Senioren
D02
20:00 - 22:00
W1 - AB
Trainer(s)
Collin Kolader
Opmerkingen
D03
20:00 - 22:00
W1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D04
20:00 - 22:00
W5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
D06
20:00 - 22:00
Z6 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
NB: Roulatiesysteem (later meer)
D07
20:00 - 22:00
W3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
NB: Roulatiesysteem (later meer)
D08
20:00 - 22:00
Z4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
NB: Roulatiesysteem (later meer)
D10
20:00 - 22:00
Z4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
D11
20:00 - 22:00
Z6 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ1
20:00 - 22:00
W3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ3
20:00 - 21:30
W2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ4
20:00 - 21:30
W5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MA1
18:30 - 20:00
W2 - AB
Trainer(s)
Collin Kolader
Ariadne van Rolde
Opmerkingen
Junioren B
MB1
18:30 - 20:00
W2 - CD
Trainer(s)
Jim Houtkamp
Lisa Goedknegt
Opmerkingen
MB3
18:30 - 20:00
Z6 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MB6
18:30 - 20:00
Z6 - AB
Trainer(s)
Rosalie Kersten
Opmerkingen
Junioren C
MC1
18:30 - 20:00
W3 - CD
Trainer(s)
Paolo Icario
Marije Kloppenburg
Opmerkingen
MC7
18:30 - 20:00
Z4 - AB
Trainer(s)
HCS Dames 2
Opmerkingen
Junioren D
MD1
18:30 - 20:00
W3 - AB
Trainer(s)
Ginny Lomans
Sam de Bruin
Shaquille Warren
Opmerkingen
MD2
17:00 - 18:30
W5 - CD
Trainer(s)
Anoek ter Braak
Kim Jongeling
Opmerkingen
MD3
17:00 - 18:30
W5 - AB
Trainer(s)
Donna Silvis
Julia Korpershoek
Opmerkingen
MD6
17:00 - 18:30
Z6 - CD
Trainer(s)
Julia Hessel
Opmerkingen
MD7
18:30 - 20:00
Z4 - CD
Trainer(s)
HCS Dames 2
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
16:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Kyra Engelbracht
Opmerkingen
M8E2
16:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Manon Beukema
Opmerkingen
M8E3
16:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Larissa Alblas
Opmerkingen
M8E4
16:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Fréderique de Fouw
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Ashley van Wingerden
Opmerkingen
M6E2
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Maaike Pieters
Maayke Ronde
Opmerkingen
M6E3
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Anouk van Campen
Danique van Leeuwen
Opmerkingen
M6E4
17:00 - 18:30
W1
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Ismay Schaap
Opmerkingen
MF2
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Sanne Meijrink
Sophie Lange
Opmerkingen
Senioren
H03
20:00 - 22:00
W2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA1
18:30 - 20:00
W1 - AB
Trainer(s)
Adil Mansoer
Koen van Toledo
Rik ter Braak
Opmerkingen
Junioren B
JB1
18:30 - 20:00
W1 - CD
Trainer(s)
Nino van den Ijssel
Opmerkingen
Junioren C
JC1
18:30 - 20:00
W5 - CD
Trainer(s)
Jeroen Ingelse
Jort van der Borden
Opmerkingen
Junioren D
JD1
18:30 - 20:00
W5 - AB
Trainer(s)
Neville Tegelaar
Rachel Korpershoek
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
16:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Judith Lange
Opmerkingen
J8E2
16:00 - 18:30
W2
Trainer(s)
Sietske van der Borden
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
17:00 - 18:30
W3
Trainer(s)
Pieter ten Wolde
Opmerkingen
J6E2
17:00 - 18:30
W3
Trainer(s)
Opmerkingen
J6E3
17:00 - 18:30
W3
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1
17:00 - 18:30
Z4
Trainer(s)
Tim den Hoedt
Opmerkingen