Organisatie
Bestuur
Roland van der Poel Voorzitter
Carola de Koning Secretaris
Mark van Egmond Penningmeester Financiële zaken
Jacques van Putten Lid Facilitaire zaken / bar
Maaike Hulst Lid Breedtesport
Theo Buwalda Lid Sponsoring, kleding en bouw, Tophockey
Ledenadministratie
Sandra van der Padt Lid
Tophockey
Paolo Icario Voorzitter
Theo Buwalda Lid
Peet Maat Lid
Edward van der Borden Lid
Jeroen Schras Lid
Remco Hartgers Technisch Adviseur
Senioren
Peter Bagchus Voorzitter
Justin Bagchus Jong Heren lijn
Rik ter Braak Jong Dames lijn
Maaike van Putten Dames lijn inclusief Dames veteranen
Koen van Daalen Recreanten / Competanten
Wouter van der Velden Heren lijn inclusief Heren veteranen
Alice Leys-Hol Wedstrijdsecretariaat Senioren
Junioren
Leon van Staalduinen Voorzitter Breedtesport
Vincent Ausems Lijncoördinator Jongens
Peter Westdijk Lijncoördinator A en C meisjes
Leon van Staalduinen Lijncoördinator B en D meisjes
Jongste Jeugd
Walter de Valk Voorzitter
Arne Meerman Lid
Michael Seijmour Lid
Annemarie Schras Proefleden, lijncoördinator CK/F
Marleen Rossen Lijncoördinator CK/F
Femke van Zwoll Lijncoördinator CK/F, mailboxbeheer, Panasj
Mischa Muntinga Lijncoördinator E6-tallen + E8 tallen
Liesbeth Schram Lijncoördinator E6-tallen + E8 tallen
Frank Schram Lijncoördinator E6-tallen + E8 tallen
Trainerscoördinatoren
Karlijn Petri Lid Jongste Jeugd
Arbitrage
Marc Strampraad Voorzitter Indelen Junioren
Jurrien de Rijcke Lid Indelen Senioren
Justin Bagchus Lid Opleiding
Marco Snoek Lid Begeleiding
Sponsorcommissie
Theo Buwalda Lid
Huub Bakker Lid
Rene van der Klink Lid
Tjeerd Poot Lid
Erik Zwaans Lid Penningmeester
Wedstrijdsecretaris
Natalie Lajqi Jongste Jeugd
Natalie Lajqi Junioren
Alice Leys-Hol Senioren
Barcommissie
Marcelle van Putten Lid
Anita ter Braak Lid
Tineke Jungschlaeger Lid
Marjolein Borsboom Lid
Jacques van Putten Lid
Anil Menon Lid
Louis van Dalen Lid
Monica Schreuders Indelen Bardiensten
Facilitair
Jacques van Putten Lid
Redactie
Peet Maat Lid
Vertrouwens (contact) Personen
Leonieke Breunis Lid
Medische Commissie
Leonieke Breunis Lid Arts
Marieke Oostlander Lid
Max Doeven Lid Verpleegkundige (HBO)
Sportiviteit en Respect
Carola de Koning Lid
Max Doeven Lid
G-Hockey
Leonieke Breunis Lid
Chloë Hijmans Lid
Max Doeven Lid
Keepersschool HCS
Kai Zaoui Technisch coordinator keepers
Theo Buwalda Lid
Brenda van de Griendt Keepers materialen
Aanvragen / Coördinatie Evenementen
Carola de Koning Lid
Jeugdtoernooien
Fransisca Dijkmans Lid
Rosa Tims Lid
Harmienke van der Graaf Lid
Materialen
Luuk IJlst Lid
Cassidy Silva Lid
Brenda van de Griendt Lid
Barbara Solleveld Lid
Onderhoudscommissie
Theo Dingenouts Lid
Jaap Fontijne Lid
Fred Ronde Lid
Robert Schobben Lid
Jacques van Putten Lid
Ben van der Vooren Lid
Recreantencommissie
Koen van Daalen Lid
Standaardteams
Peet Maat Manager Dames 1
Ronald Tegelaar Manager Heren 1
Zaalhockey
Etienne van der Werf Commissaris